В 2022 забудь про анкорні посилання 

Шкода від анкорних посилань для сайту

Анкори чи анкорні посилання – лінки, які містять ключове слово сторінки, що просувається. Корисні вони чи шкідливі? Можливо обійтись без них?

Щиро не розумію тих, хто мусолить тему «розведення анкорів» та «складання анкор-листа», незважаючи на те, що надворі вже 2022 рік. Анкорні посилання це абсолютно неприродно, і просувати ними стає небезпечно. І ті, хто вас запевняє про необхідніть прописувати ключові слова в анкор – гоніть їх в шию.

Я розумію, року так у 2008-2010 можна було б сеошнику банальні речі не знати. Але зараз уже соромно. Дуже рекомендую до прочитання дослідження природних профілів посилань ще 2013 року. Минуло 10 років, актуальність результату не проходить.

Анкорних посилань відсотків 10-20 вистачить з головою. І то, треба авторитетні донори шукати. Решта – просто урл! Більше нічого.

Прокачка ресурсу через 100-1000 профілів автоматом – швидка песимізація вашому сайту забезпечена.

5 thoughts on “В 2022 забудь про анкорні посилання 

  1. Дорові були!
    Правильно, але не повністю погоджусь. Формула у мене така: 5 анкорних посилань + 10 (тут, там, домен назва) + 25 безанкорних. Поки що не банили.

  2. Мене запевняє фрілансер, що слід поставити 15 посилань з ключовими словами і поки що просуванню стоп. Все і так буде ок. Тепер сумніваюсь, чи варто з ним працювати. Сайт у мене 2 місяці лише як вийшов у світ.

  3. Да я в принципе не понимаю, зачем пытаться двигать сайт путём размещения анкорных ссылок. Сейчас это не то что палево, это просто могила для сайта. Элементарных безанкорок с ГГЛ и форумных ссылок будет вам счастье. Рисковать, для того чтобы на неделю быстрее вы это глупо. Хороший контент пора Крауч ссылок и ты уже на вершения Google.

  4. Здесь ещё очень много чего зависит от того то, кому вы продвигаете сайт. Если же например у меня гонит клиент в сроки, анкорные ссылки очень помогают быстро подняться по нужному запросу. А как дальше будет, может фильтр. А так вообще свои сайты стараюсь двигать только крауд ссылками и безанкорные на информационных новостных ресурсов. Эффект долгоиграющий. Ну а там каждый сам себе решает.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *