Платні SEO посилання нерентабельні у 2023 році

Платні SEO посилання нерентабельні у 2023

Вічні посилання купувати невигідно у 2023 році. Давайте поміркуємо.

Припустимо, купуємо вічні посилання на $500 на місяць (для 80% вебмайстрів це вже ого-го яка крута цифра). На $500 буде приблизно 50 з лишком лінків. У середньому нормальне посилання обходиться в 10$ (якісь дешевше, якісь дорожчі, але в середньому так).

Читайте, чому анкорні посилання – загонять ваш сайт в безодню!

Чи багато сайту дадуть ці 50 посилань? Навряд чи. Та й сайти-донори на біржах посилань запомоїли, не факт, що хоча б 2-4 із 10 куплених посилань спрацюють.

Які варіанти?

Дешева альтернатива – збір власної бази!

Багато часу займе збір бази. Наприклад, за цим методом я зараз за годину вручну зібрав 50+ російськомовних та україномовних незаспамлених форумів. І це лише сота частина того, що можна зібрати. 

Спамери-хрумоводи до багатьох форумів не добираються (якщо хоч якийсь захист крім дефолтного стоїть).

За один день вебмайстер легко може набрати 50-100 якісних незамодерованих форумів (і не тільки форумів). А якщо щодня виділяти час на збір ресурсів. Цієї бази надовго вистачить.

Замовляємо для постів дешевого унікального тексту на кілька тисяч гривень. Наймаємо лінкбілдера – школяра чи студента. Лінкбілдер за тиждень без проблем здолає базу. Йому треба лише регатися та вставляти кілька абзаців тексту з посиланням. У кого грошей немає на лінкбілдера – можна самому не поспішаючи проставляти, трохи рутини, нічого страшного.

Виходить, 800+ посилань з незаспамлених ресурсів коштують не більше десяти тисяч грн з унікальним текстом(можна набагато дешевше). Ці посилання безпечніші і природніші за ті, що продаються на гогетлінкс, та інших сміттєвих біржах.

Тут немає нічого складного – поаналізувати двигун  сайтів, подивитися, як інші лінкбілдери роблять. Вибираєш тему + форум або блог.

Так прокачують сайти у складних нішах буржунету.

Трохи складніше сапи чи ГоГетЛінкс, так. Але ж кому зараз легко? 🙂

P. S. З платних методів, я активно юзаю послуги фрілансерів – чудовий додаток до маси посилань будь-якого сайту, багато живих форумів по всіх тематиках. Це коли часу немає. А ці сайти добавляю до своєї бази! 

2 thoughts on “Платні SEO посилання нерентабельні у 2023 році

 1. Останній рік купую лише крауд посилання. Часто сама публікую на форумах повідомлення. Переходи є, але не багато. Гугл відразу почав індексувати новий сайт. Тож є в цьому сенс в в подальшому!

 2. Останнім часом залишаю ссилки на форумах для просування сторінок в Гуглі та в групах соціальних мереж для трафіку та не прямих продажів. В місяць:
  15 посилань форумних
  10 посилань з фейсбук
  10 посилань з ютуб

  Вже як правило!

  Просуваю свій сайт з продажу спортивного взуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *