Як максимально швидко отримувати трафік з Google?

Як максимально швидко отримувати трафік з Google

Не варто постійно повторювати те, що всі й так мають знати. SEO-просування потребує більше часу ніж грошей. Фінансові інвестиції почнуть працювати на вас з часом. Молодий сайт можно піднімати шляхом використання якісних дропів. Але, всерівно, не завди доводиться легко та швидко отримувати топові позиції в Google. 

Головним правильним рішенням буде оптимізація та просування сторінок низькочастотними запитами

Приємно те, що таких слів просто океан. Добавляйте словесні хвости в кінці пошукового запита і будет вам щастя. Приклад: Як замовити + капот VW Passat B7 + в Києві + з доставкою. в прикладі я добавив не лише хвіст, а й ніс! Пишите в пості спочатку важливу інформацію про капот. Добавляєте фото + відео. Далі йде СЕО текст.

Яка користь від НЧ запитів, та сторік, що оптимізовані саме під них. Читайте далі.

Висока конверсія відвідувачів

Завдяки статистиці ми дізнаємося, що сторінки з низькочастотними запитами мають конверсію вище. Продажі ростуть в рази. 

Люди шукають конкретно так: двері + міжкімнатні + з коробкою + роздвижні + в Полтаві. Конкретизація має велике значення. Ви пропонуєте людині саме те, що він шкую, що хоче. Але також він може шукати без коробки чи вхідні. 

Збирайте всі запити, дивіться конкурентів. Не звертайте увагу на маркетплейси. Вони скоро перейдуть на другі сторінки видачі.

Мінімальна конкуренція в пошуку

Частіше за все, але не завжди, запити з низькою частотою користувацьких запитів мають і низьку конкуренцію. Можна на новому сайті вже через тиждень вийти в ТОП-5 по ключовим словам.

Трохи тексту, трохи відео + фото і ви в топі.

Я почав відразу ж просувати під різні міста авторозборки окремих моделей авто. Майже по всім я на перших місцях. Довелось виписати багато одноманітного тексту, але воно того аврте. 

Ціна просування НЧ запитів

Всі гроші йдуть на створення СЕО контенту. Написати статтю чи оформити картку товару і чекати. Можна пришвидчити процес індексації – добавити url в Google Console. Так через декілька годин побачите результат.

При невеликій конкуренції можна обійтись і без зовнішньої оптимізації. Але це питання часу. Лінкбілдинг потрібен (читайте: Небезпечні посилання для сайту).

Висновок. Подібний метод дозволяє відразу приводити цільовий трафік на сайт і здійснювати продажі. Інвестувавши 500-1000 грн в одну таку сторінку з НЧ запитами, ви отримуєте прибуток вже завтра. Сам постійно просуваю молоді сайти, свої та клієнтські, під «швидких клієнтів». 

Пишіть в коментарях, скільки часу витрачали на створення та вихід в топ нових НЧ запитів? В яких нішах подібний метод не працював? Буде цікаво!

2 thoughts on “Як максимально швидко отримувати трафік з Google?

  1. Норм выжимка. Думал это и так очевидно. Кто с умом, тот сделает посадочные страницы и направит трафик с НЧ страниц. А если они ещё инфо страницы, то профит 100% 😉

  2. Ціна просування все рівно залежить від ніші та тематики. Не завжди явно «легка» тема піде в топ без значних вкладень. Треба експерементувати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *