Якісне

Створення сайтів під ключ в Києві

SEO студія SEORUH проектує, розробляє та оптимізує веб-сайти, які стають багатофункціональними та максимально ефективними бізнес-інструментами вашої компанії.

Сайт під ключ від SEORUH гарантовано підвищує впізнаваність вашого бренду, приваблює нових клієнтів, збільшує кількість стабільних замовлень та збільшує прибуток.

Ми створимо потужний ресурс для безмежних можливостей вашого бізнесу.

Розробка веб-сайта від SEORUH

У нашій крос-функціональній команді – майстри новаторського, гнучкого, творчого підходу до створення веб-сайтів. Ми бачимо суть і знаходимо яскраві рішення для кожного проекту, перетворюючи прогресивні ідеї на блискучі реалії.

SEORUH виконає всю роботу від А до Я – починаючи розробкою концепції SEO-просування та закінчуючи створенням вражаючого сайту, який залучить та замотивує вашу цільову аудиторію до покупок чи замовлень.

Ми бездоганно втілюємо в життя ідеї наших клієнтів, створюючи повнофункціональні веб-сайти, які просто залітають у ТОП Google.

<?php

$var= «Доброго вечора, ми з України!»;

print_r($var);

//Доброго вечора, ми з України!

?>

Cтворення сайту: ціна рішення бізнес задач

Наша політика ціноутворення є максимально відкритою і прозорою для замовника. Усі розрахунки здійснюються на початок роботи, до завершення проєкту сума не змінюється. І так, наші клієнти економлять щонайменше 40 % бюджету – у створенні сайту бере участь і спеціаліст із SEO. Тому, коли ви вирішите зайнятися просуванням свого ресурсу, вам не доведеться нічого переробляти. Все готово!

Landing Page

Сайт послуг

Інтернет-магазин

Від чого залежить ціна створення сайту?

Процес розробки та створення сайту – це набір кроків, необхідних перетворення ідеї на конкурентоспроможний продукт. Точна вартість послуг для кожного проекту розраховується після аналізу вимог, функціональних та маркетингових завдань. 

Вигляд сайта

Простий односторінник-візитка або landing page, промосайт, інтернет-магазин, інформаційний портал або представницький сайт компанії – ресурси відрізняються складністю та обсягом робіт.

Тип дизайну

Реалізація структури web-сторінок та меню. Мультимедійна, текстова та графічна інформація розміщена на сайті – індивідуальні чи шаблонні рішення.

Двигун сайта CMS

Ретельно продуманий функціонал сайту, підключення корисних опцій та інструментів допоможуть замотивувати користувачів до здійснення цільової дії – замовити послугу або купити товар.

Наповнення

Правильно сформований портрет споживача дає змогу зрозуміти, який контент слід створювати та публікувати. Чому зручність користування сайтом, правильна мотивація до здійснення дій та оптимізація тексту – основи при створенні сторінки сайтів.

Етапи створення сео оптимізованного сайту

Ми пропонуємо повний спектр послуг, від створення початкової ідеї та формулювання стратегії продукту до розробки прототипу, його тестування та запуску проекту. Сайт має приносити дохід.

Розробка структури сайта

Грамотна структура веб-ресурсу – запорука його зручності для користувачів та успішності SEO-просування. Вона завжди індивідуальна, оскільки залежить від виду сайту, цільової аудиторії, семантичного ядра та інших параметрів.

Прототип та дизайн

Прототип необхідний для коректної оцінки всього проекту розробником та дизайнером. Правильний прототип заощаджує бюджет і дозволяє запустити проект точно вчасно. Від коректності розробки дизайну відповідно до цільової аудиторії, тематики та завдань залежить відвідуваність та пошукові позиції сайту.

Верстка та програмування

За допомогою мови HTML верстальник переводить дизайн-макет у робочий проект. Програміст розробляє складні функції (калькулятор, системи оплати тощо), що не входять до стандартного пакету функціоналу.

Тестування

Тестування – моніторинг функціональності сайту за низкою критеріїв та виявлення всіх прогалин чи помилок, які потрібно усунути.

Запуск сайта

Перенесення сайту на хостинг, підключення його до доменного імені, встановлення систем аналітики – лише частина робіт, які ми виконуємо на даному етапі. Одночасно рекомендується обговорити умови просування та підтримки проекту.

В тебе ще є питання по створенню сайтів?

Щоб отримати класний результат, потрібна участь різних професіоналів у своїй галузі. Наприклад, над створенням найпростішого проекту працює щонайменше 3 осіби (дизайнер, копірайтр, SEO-фахівець). Моя команда не робить сайти як конвеєр, ми поринаємо у ваш бізнес і робимо все, щоб у вас була достатня кількість продажів. Найменша ціна підвищує можливість отримати продукт низької якості і просто витратити гроші.

Мій стратегічний підхід дозволяє створювати чудові сайти за доступною вартістю. В мене немає бюрократії, не потрібно узгодження величезної кількості людей, я дуже гнучко та швидко починаю виконання роботи. Завдяки практичному досвіду, навчився уникати зайвих дій і неефективно витрачати ваші ресурси.

Навіщо щось робити погано, щоб потім перероблювати? Слід відразу налаштувати технічну складову, написати оптимізований текст та дати зрозуміти Google, що сайт достойний топових позицій. Замовники створення сайту повертаються з проханням розкрутити проєкт. Хоча ресурс і налаштований з першого дня, але конкуренція зростає. Потрібно рухатися далі.  

 1. Landing Page – 2-4 тижні 
 2. Сайт послуг – 4-6 тижні
 3. Інтернет-магазин – 6-8 тижні

Залишити заявку


  Потрібен сайт, який приносить гроші?

  Головна задача кожного сайта в мережі Інтернет – збирати заявки, продавати послуги чи товари. Тобто, приносити дохід. Все це можливо завдяки SEO-оптимізації та розкрутці в пошуковій системі, контекстній рекламі. Комплексний підхід. Привильно сформований портрет потенційного клієнта. Мотиваційний інформаційний контент.

  Більше всего часу завжди займає планування та формування ідеї сайту. В мережі є велика кількість нереально круто створенних ресурсів. Вони продають не сдандартними методами. Інформаційні сайти збирають більше трафіку ніж комерційні та займають вищі позиції на першій сторінці Google. Самі перевірте. Цей метод давно працює.

  Розробка інформаційних сайтів

  В кожній тематиці є 100-500-1000 запитань, на які люди шукають відповіді в Гуглі. Це інформаційні запити. Наприклад:

  1. Як вибрати вхідні сталеві двері?
  2. Cкільки коштує ДВС 2.5 до VW Passat B7?
  3. Як відкрити туристичну візу в США?
  4. Як створити сайт онлайн школі?

  Уявіть собі, ви проводити курси по шахам або дієтології. На вашосу сайті написано більше сотні об’ємних оптимізованих статтей. По ключовим запитам сторінки займають ТОП 1-5. Щодня більше 500 гостей. Вони шукають інформацію, а ви пропонуєте навчання в цій темі. Дуже вигідна співпраця!