Честне

SEO-просування сайтів в ТОП Google в м. Київ

Знаю про пошукові системи дуже багато, практично все. Працюю з усіма тематиками в мережі. Озброєний актуальними навичками та знаннями. Досвід роботи – понад 11 років. Вивів у топ понад 50 сайтів, з них 11 особистих. Конвертую простих відвідувачів сайту в щасливих клієнтів.

Просування сайтів в пошуку Гугл

Збільшення продажів та заявок з вашого сайту

Залучення цільового трафіку на сайт

Отримання повторних замовлень та лояльних клієнтів

Ефективне просування сайтів: любов Google гарантована

Вже більше 10 років я надаю послуги просування сайтів. За цей час я навчився не тільки розуміти пошукові системи, а й навіть передбачати зміни до них. За моїми плечима – десятки успішних стратегій, близько 50 виведених у топ пошуковиків систем сайтів.

Для розкрутки кожного сайту я складаю індивідуальний план, враховуючи специфіку тематики та бізнесу в цілому. Я ціную свою репутацію, тому не женусь за кількістю виконаних завдань, а ретельно стежу за якістю. Постійні клієнти цінують мій підхід по роботи!

Ось чому мої замовники досягають поставленої мети, підвищуючи кількість продажів як мінімум у 2 рази. Я пропоную прозору схему роботи, відсутність додаткових витрат, гарантований результат – це все звичні складові SEO роботи. Ви чітко знатимете, на що витратили кожену гривню. Отримаєте докладний звіт про виконані задачі.

Як зрозуміти пошукову систему? Що потрібно зроботи в коді документа, щоб сподобатись Гуглу та вийти на перші позиції? В чому секрет ваших конкурентів? Скільки потрібно вкласти грошей в просування, щоб отримувати замовлення 24/7?

Я можу дати відповіді на ці питання. Лише практика, лише напрацьований досвід!

Автор блогу Бугаєнко Руслан

Ціни на просування сайтів в Україні від Seoruh

Сучасний, правильний, з точки зору пошукової системи, інтернет-ресурс – це не тільки красиве зображення на моніторі ноутбуку, а й зручність користування, легкість в наповненні, швидка лідогенерація.

Пакет "Початок"

Пакет "Cтандарт"

Пакет "Максимум"

Що включає в себе послуга SEO-просування

Кожна велика справа починається з маленького планування. Якщо почати будування приміщення без міцного фундаменту, то стоятеме воно недовго. В процесі просування сайту послуг чи то інтернет-магазину, варто провести ряд комплексних заходів в технічному ракурсі. Ефективна та спланована робота утримає ваш сайт в ТОПі на роки.

Аудит (аналіз стану) сайту та план робіт на перші 2-4 місяці

Порівняння сайта замовника із сайтом конкурента

Початковий збір семантичного ядра

Створення структури

Cтворення посадкових сторінок

Планування внутрішнього перелінкування

Створення СЕО-тексту + мета-даних

Правка готових статтей

Анкорний лист для майбутніх посилань

Підбір зовнішніх ресурсів для просування

Отримання вхідних links

Робота з крауд-посиланнями

Кейси просування сайтів

Нище представленні останні проєкти по просуванню сайтів послуг та інтернет-магазинів в Україні. Різні тематики, різні рівні розвитку, але алгоритм розкрутки однаковий.

Читай: як вийти на відвідуванність сайту до 1850 чол на добу на новому сайті за 13 місяців.

Дізнайся: як правильно підібрана стратегія створення контенту, може вивести 65% запитів в ТОП при мінімальних інвестиціях.

Залишити заявку


    В тебе ще є питання з розкрутки сайтів

    Просування інтернет-магазину сприяє зростанню аудиторії, збільшенню кількості продажів та росту прибутковості вашого бізнесу. Правильна оптимізація підвищує довіру клієнтів до вашого продукту та робить компанію легко впізнанною.

    Ціна послуги просування сайту залежить від складності тематики, рівня конкуренції та регіону. Зв’яжіться зі мною будь-яким зручним способом і я розрахую точну вартість розкрутки вашого ресурсу.

    Наскільки розкрутка буде швидкою? Багато залежить від рівня конкуренції, специфіки ніші, трафіку на сайті та ін. Перші відчутні результати можуть з’явитися вже через 3-4 тижні. Але в середньому процес триває 2-6 місяців. Після оптимізації, пошуковим системам знадобиться час, щоб проіндексувати сайт та врахувати всі зміни. Як правило, після індексації результат роботи можна оцінити відразу.

    Я займаюсь просуванням сайтів з 2012 року. І це були мої особисті проєкти, які приносили дохід. Теорію SEO, маркетингу, копірайтингу почав вивчати ще з 2010 року. На даний момент володію 5 особистими ресурсами в сфері онлайн освіти, продажу автозапчастин, консультації. Мої замовники – це мої друзі. Ви завжди будете отримувати більше, ніж написано вище. Завдяки повному зануренні в ваш бізнес, я аналізую всі чинники, що впливають на розвиток. Знаю, як продавати більше!