Контекстна реклама в TikTok – Google та Microsoft приготуватись!

Реклама в пошуку TikTok

Ніколь Фарлі – редактор інтернет видавництва SEL опублікувала в своєму блозі цікавий пост. Інтернет-маркетологам слід звернути увагу на майбутній тренд в області контекстної реклами нового формату.

Деякі рекламодавці скептично ставляться до того, що TikTok має відповідні захисні системи свого продукту в в створенні контекстної реклами в пошуку.

Повідомляється, що TikTok розширює свої пропозиції, виходячи на ринок пошукової індустрії, ставлячи його в пряму лінію з Google та Microsoft.

Контекстна реклама від TikTok – будь ближче на крок до молодого покоління

TikTok готується запустити власну платформу реклами в пошуковой системі, яка дозволить рекламодавцям робити ставки за конкретними ключовими словами та фразами. Це прямий  зв‘язок з їхніми продуктами та послугами. Під час розгортання бета-тестування минулого року тестувальники підтвердили, що при включенні пошукової реклами рекламодавці могли збирати пошукові запити. Ці запити можуть відповідати за конверсії, та використовувати їх з високим коефіцієнтом клікабельності як заголовки для своїх найбільш ефективних відео TikTok, що призводить до додаткових переваг.

Що відбувається. Чому TikTok робить цей крок, і що це означає як для рекламодавців, так і для споживачів? 

Давайте подивимося ближче.

Google вже давно є домінуючим гравцем на цьому ринку завдяки своїй величезній базі користувачів і складній рекламній платформі. Тим не менше, в останні роки TikTok досягає успіхів. Його база користувачів швидко розширюється.

Виходячи на ринок реклами в контексті, TikTok прагне отримати вигоду з цього зростання і надати нову рекламну платформу для компаній, які бажають охопити молодшу, більш цільову аудиторію. База користувача TikTok в основному складається з користувачів покоління Z, яких, як відомо, важко отримати через традиційні рекламні канали.

Дослідження показують, що «майже 42%» молодих людей, які шукають місце для обіду чи відпочинку, зробили б це в TikTok або Instagram, а не Google Maps або Search.

Як працюватиме платформа ТікТок Ads

Як це працює. Платформа пошукової реклами TikTok дозволить компаніям робити ставки за певними ключовими словами та фразами, пов’язаними з їхніми продуктами або послугами, так само, як і в Google. Тим не менше, платформа TikTok, швидше за все, запропонує деякі унікальні функції та варіанти націлювання, яких немає у Google.

Наприклад, платформа TikTok може пропонувати більш надійні варіанти цільової аудиторії, дозволяючи рекламодавцям охопити користувачів на основі їхніх інтересів, поведінки та демографії. Це може зробити платформу TikTok привабливішою для рекламодавців, які бажають охопити конкретну аудиторію.

Для споживачів вихід TikTok ринку пошукової реклами може означати більш релевантну і цільову рекламу. Якщо рекламодавці зможуть більш ефективно орієнтувати свою рекламу на конкретну аудиторію, споживачі можуть з більшою ймовірністю взаємодіяти з цими оголошеннями та знаходити продукти та послуги, які відповідають їхнім інтересам.

Google ads Vs TikTok ads?

Але не так швидко. Важливо відзначити, що контекстна реклама TikTok не позбавлена ризику. Google має величезну перевагу на цьому ринку і TikTok має запропонувати привабливі функції та конкурентоспроможні ціни, щоб залучити рекламодавців від платформи Google.

Крім того, TikTok повинен буде переконатися, що його платформа пошукової реклами зручна для користувача. Якщо користувачі почуваються затопленими рекламою або реклама не відповідає їхнім інтересам, вони можуть з меншою ймовірністю взаємодіяти з платформою загалом.

Чому це нас хвилює. Вихід TikTok на ринок пошукової контекстної реклами являє собою нову можливість охопити молодшу та зацікавлену аудиторію. 

Пропонуючи нову рекламну платформу з надійними можливостями націлення аудиторії та унікальними функціями, TikTok може надати рекламодавцям ефективніший спосіб охоплення цих цінних демографічних показників.

Крім того, платформа TikTok може запропонувати конкурентоспроможніші ціни та кращу рентабельність інвестицій. Google тут програє, що робить TikTok привабливим варіантом для рекламодавців, які хочуть зберегти свої рекламні бюджети.

Щось дуже схоже на YouTube. Але зараз в ТікТок проводять час люди не лише молодого віку, а й середнього чи похилого. Там, де є люди – там буде і реклама. Це аксіома. Google – не конкурент. Поки що…

2 thoughts on “Контекстна реклама в TikTok – Google та Microsoft приготуватись!

  1. Думаю, що це буде якась лажа. Хто користується внутрішнім пошуком ТікТок? Я таких не знаю. Це площадка для розваг. Хіба що малолітки будуть дивитися рекламу. А як платіжоспроможність? Ну така собі затія..

  2. Очень странно, что до сих пор не была запущена реклама в ТикТок. Хотя с другой стороны это и понятно. Сначала нужно завоевать рынок, а потом пожинать урожай. Не думаю, что контекст в ТикТок выдавит Гугл или Мета. Гугл это король поиска. Мета – реклама на интерес. Тик Ток нацелен на молодых.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *