Чому Ілон Маск розблокував Twitter Дональда Трампа і при чому тут Truth Social? 

Ілон Маск розблокував Трампа

Вже стало відомо, що сьогодні, 21 листопада, новий власник Twitter – Ілон Маск відновив обліковий запис Дональда Трампа. Згадаємо, що акаунт був заблокований у січні 2021 року. 

Причиною розблокування став результат опитування, проведеного Маском. 52% користувачів проголосували за розблокування облікового запису екс-президента США. В опитуванні взяли участь 15+ млн. осіб.

«Люди сказали. Сторінка Трампа буде відновлено. Голос народу — голос Божий», – Маск у своєму Twitter-акаунті 20 листопада.

Зазначимо, що Дональд Трамп не поспішає повертатися в Твітер, незважаючи на вражаючу кількість передплатників. Останній запис-твіт був опублікований 8 січня 2021 року.

Нагадаємо, що на початку 2022 року, Трамп запустив власну соціальну мережу Truth Social. Проєкт дуже швидко очолив ТОП популярних додатків в американському App Store. Концепція та функціонал дуже нагадує Twitter. За словами творців, платформа призначена для тих, чиї думки та політичні погляди цілеспрямовано витісняються з інформаційного поля такими гігантами як Twitter, Youtube, Facebook. 

По якій причині Маск це зробив?

Зовсім недавно, перед покупкою компанії Twitter, Ілон заявив, що мережа наповнена ботами. Повідомлення, контролюються і можуть керувати суспільною думкою. Ціни на акції тоді упали. Може хотів купити дешевше, а може так і є.

І що це за опитування? Яка вірогідність того, що не було проплаченої атаки ботів від Трампа…

Що з себе представляє Truth Social?

Це соціальна платформа для вільного висловлювання своїх думок. Але, де є свобода, там є і контроль. Ной Берлацький із журналу “The Independent” вважає цю мережу потенційною загрозою для демократії.

Дональд Трамп і Truth Social

А ще, США чекають на вибори через 2 роки. Трамп буде балотуватися в президенти. Тож незалежність вільної думки в Truth Social може бути сумнівною.

Плюс розблокування сторінки Трампа – прояв лояльності від Маска до всіх користувачів Твітер та можливість вираження свободи слова. А може скоріше і відповідь на основну ідею (незалежність, свобода думки) Truth Social, та зниження ажіотажу.

Побачимо, що буде далі. Вже більше 1,41 закачувань нового додатку…

2 thoughts on “Чому Ілон Маск розблокував Twitter Дональда Трампа і при чому тут Truth Social? 

  1. Я думаю, скоро буде крім Твіттер ще одне гучне «радіо». Обідка в Трампа дасть старт новим творінням. Що буде з цензурою – подивимось.

  2. Ну я обиделся на твиттеров. Они меня забанили. Я ничего такого не писал. Илону спасибо, что купил твит чтобы меня разблочить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *