Як покращити індексацію сайту в Google за 1 день?

Як покращити індексацію сайту в Гугл


Відразу слід зазначити, что швидка та нормальна індексація сайту, що просувається, дозволяє значно збільшити його видимість в пошуковій системі по ключовим запитам.

Частіше за інших страждають інтернет-магазини. Архітектура сайту складна. Структура має багато рівнів вкладеності. Катки товарів заповнені не коректно. Унікальність контенту на нулю.

Як покращити індексацію сайту, що слід зробити вже зараз? Читаємо.

Унікальний контент – основа всіх основ

Навіть якщо інтернет-магазин чи не великий сайт містить технічні профільні слова, їх слід зробити унікальними. Просто скопіювати описи чи пости – це шлях на дно бази даних Гугл. Воно вам треба?

Якщо контенту дуже мало, його слід дописати. Просто фото та характеристика послуги не спонукає пошукову систему проіндексувати сторінку в мить.

Читай про картки товарів для інтернет-магазину в пості. Дуже корисно!

Внутрішня перелінковка сторінок

Перелінковка всередині постів чи карточок товарів дозволяє зв’язати документ в одне єдине. Рівномірне розприділення ваги сторінок зробить акцент на просування основних категорій ресурсу.

Як наслідок – прискорюємо індексацію.

Для інтернет-магазинів та і для блогів є чудова функція (окремий плагін або модуль), що називається “Схожі товари” або “Схожі пости”. Автоматично добавляє релевантні сторінки в рекомендації.

Зовнішні посилання – перший сигнал для індексації

Практика показує, що зовнішні посилання чудово прискорює сканування та індексацію нових сторінок. І це не обов’язково стосується посилань із продажних біржевих донорів. Достатньо навіть поставити посилання в соціальних мережах. Приклад приведу.

Молодий сайт. Сторінок до 20 шт. Авторозборка авто з Америки та Європи – Land Rover та BMW. На контекст не ставив. Дорого. Вирішив покорити органіку по низбкочастотним словам. Тексти виписав. Фото повставляв. Відео-огляди складу добавив. Щось не індексує Гугл. Проходить тиждень-місяць. Так, в 2021 році під кінець були певні проблеми з індексацією.

Я купив 3 посилання з біржі, поставив 5 посилань на тематичних форумах + 10 посилань в Facebook. Минуло 5-7 днів, сторінки в базі. Навіть пішов трафік по запитам.

Відгуки, зауваження, пропозиції

Практично кожен двигун сайту дає можливість залишати мотивовані відгуки в статті чи під карткою товару. Що я зробив? Написав від себе по 2-3 коментаря під карткою та постом. Загнав урл нової сторінки в Google Console. 1-2 години і сторінка в індексі.

Лайфхак з відгуками також дозволяє розбавити техній текст на сайті. Рерайтинг так не працює, як відгуки. Юзаю цей метод не перший рік. Спробуйте!

Дуже чудово ускорює індексацію розміщення посилань на цільову сторінку з таких ресурсів:

  1. Телеграм (бот, коментарі).
  2. Коментар під новим тематичним відео на YouTube.
  3. Особиста сторінка на Фейсбук або в групі.

Методи підходять для нових сайтів, сторінок та для оживлення старих. Відгуки працюють на всі 100%. Пробуйте!

One thought on “Як покращити індексацію сайту в Google за 1 день?”

  1. Да я вот как раз столкнулся недавно с проблемой индексации сайта по авторазборки. Любые карточки товара, что не выложу вообще абсолютно не заходит в индекс. Ссылки оставил, а вот с отзывы ми надо будет поиграться конечно. 200 карточек выложили за последнюю неделю и ни одна ещё не залетела. Попробую текста добавить и отзывы написать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *