Продаж б/в запчастин: OLX видихається. Що далі?

2020 рік. Починаю я продавати запчастини до американскьких авто. Запросили в цю сферу знайомі. Ну спробую. З наявністю розібрався. Ціни переписав. Спробую, подивлюся, сайт (інтернет-магазин) запущу пізніше в процесі. Вибрав легкий шлях: купити 20-30 оголошень на досці об’яв OLX + сторінка в Instagram.

Продажі пішли. Замовлень стало все більше і більше. Запускаю на перспективу інтернет-магазин. Публікаю картки товарів з реальними фото та відео. Ну, думаю, кілька місяців буду вести сайт по плану. Дзвінків і не чекав цей час.

Чудово! Замовлення йдуть з ОЛХ, сайт наповнюю, номера телефону вказав інші. Ну треба ж розуміти, коли підуть дзвінки. Для справки! З 20 оголошень можна було себе загрузити замовленнями. Говорив мені новий знайомий, що вже торгував запчастинами, навіщо мені той сайт? З ОЛХ працювати вигідно, дешево і все швидко продається. Ну я розумів, що коли я так швидко зайшов в цю нішу, то кожен так зможе. І конкуренція там така буде, що доведеться по 50-100 оголошень купляти, щоб хоть хтось телефонував.

P.S. Перший дзвінок із сайту, що преніс мені продажу двигуна на VW Passat B7 і 60$ був через півтора місяці від запуску. Цей інтернет магазин успішно працюю зараз і приносить гроші.

2021 рік. Більше 50% мого доходу складає саме торгівля б/в запчастинами. Перший сайт працює, ще один працює, ОЛХ працює. Аже вже купляю по 30-50 оголошень. Дзвінків менше стало. Ну ок. Мої інтернет-магазини працюють, вкладу ще трохи грошей в них, щоб органіка була моя по конкретним моделям авто. Вирішив я розширити гео по всій країні та закріпитись.

2022 рік. Працює в мене 3 сайти і купую я пакети оголошень до 100 шт. Дзвінків взагалі немає. На різні номери створював акаунти, оптимізовув, замовляв ТОП. Все! Конкуренція така стала на ОЛХ, що для мене цей канал помер на 100%. От просто не працює. Постійно викидає з адмінки. Переглядів на одну картку товара (транспорт на запчастини) стало до 20 за місяць. Було в 2021 – до 100, а в 2020 -році 300-400.

Прогнозував я таких розвиток подій. Знав, що так і буде, готувався. Не прогадав! Хто зажав 500-1000$ на створення сайту та розкрутку кулька років тому – виходять з ринку, віддають даром свої товари. Тож робіть сайти, блоги, інтернет-магазини. Маркет-плейси + ДОШКИ ОГОЛОШЕНЬ = смерть для бізнесу!

В кого як з торгівлею? Де торгуєте?

Замовити сайт


    2 thoughts on “Продаж б/в запчастин: OLX видихається. Що далі?

    1. Кратко и понятно. Еще до начала войны стало заметно меньше лидов с олх и риаавто. Какраз делаем сайт на Пром. Топ вообще перестал показывать объявления. Ну короче лишь бы было, а так толку мало. Крутим спорт товары. Пакет на 30 шт взял. Половину в топ платим.

    2. Да последний год вообще очень плохо продавать запчасти к транспорту через доски объявлений. В принципе здесь даже ничего странного и нет. Конкуренция растёт, заработок падает. Размещали свою рекламу на разных сайтах и социальных сетях. Выхлопа практически нету. Сейчас на данный момент пробуем запускать свой интернет-магазин на базе Word пресс. Есть некоторые сложности но менеджер учиться и пробует использовать разные инструменты для продвижения.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *