Працювати в інтернеті краще без інтернета – лайфхак для лінивих

Робота в Інтернеті без інтернету

Цей пост відкриває рубрику блогу «Особиста ефективність». Формат блогу збережу: коротко про складне і довго про легке. Жартую! Буде коротко. Робимо і пишемо лише про те, що сам використовую. Так і отримуємо результат.

Не вірте нічому, практикуйте самі особисто і перевіряйте результат.

Читайте: анкорні посилання в 2022 році, чи потрібно їх використовувати? Яку шкоду вони принесуть!

Сам проводив цей експеримент декілька років тому. Спробував багато методів підвищити особисту ефективність. Пишу саме про дфяльність в інтернеті. Деякими буду ділитись. Ну що, поїхали.

Немає мережі, є нові пости

В 2020 році, як відомо всім, був карантин. Всі сиділи вдома. Без роботи. Але сиділи здоровими. Я працював над проектом онлайн-школи фітнесу. Ну не зовсім лише дистанційні курси, а були і очні заняття в Києві.

Я постійно відкриваю на ноуті всі можливі вкладки для роботи. Збираю інформацію та пишу статті. Запланував написання матеріалу на тиждень і збираю інфу. 

Був в селі на той час. Ну а в селі як буває? Гроза, вітер і немає ні світла, ні інтернету. Так і сталося. Вимкнули інтрнет. Але не годину, а на декілька днів. Що робити? Я ж музику слухаю, лізу в Фейсбук, юзаю Інсту. Це все в процессі.

Сижу і думаю, треба ж статті писати. А вкладки відкриті залишились зі статтями в браузері. Ну ок. Відкриваю ноут і починаю творити. Інтернету немає, ну і добре. Прикинув об’єм роботи. Почав писати.

Соціальні мережі для лінивих 

Ці дні без зв’язку зі світом були дуже ефективними. Хто працює в online розуміє. Як би добре я не копірайтив зазвичай, оффлайн дав мені дуже багато чого. Повністю погрузився в роботу. Не відволікаюсь на повідомлення. Не лізу в ФБ, Інстаграм. Просто працюю.

Відсотків на 40-50% зробив більше роботи, більше відпочивав на свіжому повітрі.

Надалі я замітив такі приколи, що без інтернета, працюється краще, швидше і ефективніше. Написати статтю, відредагувати пост, спланувати і підготувати контент-план на ура.

Рекомендую вам наступне. Якщо ви рерайтер, копірайтер, контент менеджер, сеошник, таргетолог – ідьте в село! Жартую! Просто відключіться від мережі. Підготуйте інфи якомога більше. Починайте працювати.

P.S. Методика підходить не всім. Але можно практикувати.

P.S.S. Найефективніший спосіб повисити працездатність і водночас оригінальний – працювати в дорозі. Так в поїзді. Ніщо не відволікає.

P.S.S.S. Трішки збільшимо темпи публікацій в блозі!

Поділіться: як ви підвищуєте особисту ефективність, які методи використовуєте. Може щось порадите?

4 thoughts on “Працювати в інтернеті краще без інтернета – лайфхак для лінивих

  1. Вже кілька років поспіль вимикаю свій айфон та всі месенджери, коли сідаю працювати за тексти. В мене тематика спортивна дієтологія. Дуже важко аналізувати джерела перед написанням. А якщо ще хтось пиши мені чи дзвонить.

  2. А что это такое что это за самоорганизация, когда ты постоянно отвлекаешься на сот сети, покурить, видос посмотреть. Ну такая тема не канает. Нужно выделять конкретное время на отдых и на работу. Я например работаю с часа дня и до 12 ночи. Сплю очень долго, проверяю почту, планирую рабочий процесс. А уже когда я работаю, то не отвлекаюсь практически ни на что. Ну естественно, делаю какие-то перерыва. С клиентами работает мой ассистент. Я занимаюсь уже более сложными процессами. Так что, ребята, работа есть работа.

  3. Я так пишу в инсте в магазин статьи. Контент план на неделю есть. Едут в метро и пишу с головы пост. А позже смотрю в инете у конкурентов и дожимаю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *