Де паляться жирні теми – вебмайстер лови

Актуальні теми SEO для вебмайстрів

Кожен вебмайстер бажає знати, де палять теми. Де брати актуальну інформацію та нові прийоми? Ось мої основні джерела.

Особисте листування з вебмайстрами

Коли питаєте обізнаних людей, вони майже завжди відповідають. Але лише за умови, що питання не тупі. Коли говоримо зі знайомими у скайпі, приватна атмосфера розв’язує мову. Тільки не можна брати, нічого не даючи натомість.
Потрібно спілкуватися з людьми свого рівня, а не намагатися вичавити інфу з тих, хто на голову вищий.

Закриті форуми

Теми там палять дуже рідко. Закриті форуми – просто пристойне коло спілкування, заклад нових знайомств для переходу в скайп.

Громадські форуми — як міське звалище. Є й коштовності, але заради них доведеться ритися в помиях — воно того не варте.

Телеграм канали

Дякуватм Богу, є море інформації навіть в доступних для всіх телеграм каналах. Щедрі СЕОшніки викладають свої експерименти та результати. Можна багато інфи зачерпнути!

В платних каналах не завжди можно натрапити на палевні теми. Але якщо хочешь оволодіти фішками, то заплати трохи $. Рекомендую автора каналу перевірити ще до покупки доступу! Зараз і профан може зрубити грошей.

Платні курси, консультації, кейси, мануали

Платні джерела – мляві. Зазвичай це структурований переказ суспільної інформації. Але іноді мелькають цікаві речі. Наприклад, маулнетівські кейси були добрі.

Пошукова видача

Бували дні, коли я по п’ять годин безперервно досліджував видачу і вордстат. Це коштує кожної витраченої секунди, якщо ритися з розумом.

Семантичне ядро ​​я складаю дуже довго. Сумніваюся, що хтось ще витрачає стільки часу, скільки я витрачаю. Але результати перевершують очікування.

Експериментальні міні-сайти

Найкраща перевірка гіпотез – мінісайти. Можна робити кілька сторінок, можна й одну. У мене на експериментальних сторінках відвідувачка доходила до 2500+ чоловік на добу (дуже непогано, враховуючи, що сторінка робилася півдня).

Наприклад, зробили 5 односторінкових сайти. Окремо для кожного перевіряємо варіанти лінкбілдингу:

  1. Агресивний прогін хрумером, анкорами
  2. Прогін хрумером без анкорів
  3. Купуємо десятки посилань з головних сторінок у сапі.
  4. Купуємо жахливо дорогих посилань, через півтора місяці різко їх знімаємо
  5. Робимо різкий посилальний вибух, спамимо, купуємо, проставляємо – беремо посилання скрізь, де тільки можна.

З малосторінниками простір для експериментів величезний. Щось подібне намагаюся робити і тестувати сам. Потім результати аналізую та використовую на основних ресурсах. Своїх та клієнтських.

Хто знає ще джерела тем — паліть у коментах.

2 thoughts on “Де паляться жирні теми – вебмайстер лови

  1. Та зараз скільки тих телеграм каналів, що можна на кожному доступно тему знайти багато корисної інформації, це вже не говорячи про варіанти просування чи створення. Я на своїх та клієнтських сайтах публікую новий актуальний матеріал з телеграм каналів. Трошки переробив, трошки переклав, трошки добавила та доповнив своїх думок! Ну це більше стосується інформаційних статей для блогів комерційних сайтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *