Як просувати сайт з топовими позиціями?

Чому не варто зупиняти роботу по SEO над сайтом

Як розвивати сайт, який вже має топові позиції в пошуковій симтемі Google? Більшість потрібних сторінок по ключовим запитам займають ТОП 1-3 – що далі?

Правильний комплексний підхід до просування практично гарантує високі позиції для сайту, але після досягнення ТОПу просування не закінчується. В даному випадку можна виділити кілька основних методів збільшити видимість сайту та отримати ще більше трафіку.

Нові посадкові сторінки

У цьому випадку йдеться про цільові сторінки, тип яких відрізняється залежно від типу сайту. Для інтернет-магазинів це можуть бути нові категорії товарів чи самі товари, а для сайтів послуг – нові чи додаткові послуги.

Завжди знайдуться нові запити, на які слід давати відповідь вчасно. Свого роду тренди.

Інформаційні запити

Правильне створення сторінок із контентом під інформаційні запити дозволить отримати досить багато трафіку практично у будь-якій ніші. Більш того, інформаційні запити можуть призводити до конверсій при правильному перелінковуванні.

Розкрию секрет: більшість моїх особистих сайтів продають завдяки інформаційним сторінкам!

Буває навіть так, що сайт без «красивої» головної сторінки, а відразу пости блогу, дають більше конверсії. Ще в 2015 році тестував інформаційні сайти як комерційний ресурс. Лише відповіді на запитання з лінками та закликом до дії.

Коментарі + відгуки

Дуже важливо постійно доводити Гуглу, що його алгоритми не помилися. Написав оптимізовану статтю + дав відповіді на всі можливі питання + поставив вхідні посилання = вершина пошукової видачі!

Відкрий коментарі. Дозволь гостям ділитися думками. Ти лише виграєш. Можливо новий коментар підкине тобі нову ідею для посту або дасть відповідь на розширення списку твоїх послуг чи товарів.

І це не все! Що ще:

 • Постійне оновлення контенту
 • Поведінкові фактори
 • Повторний захід на конкретну сторінку (прочитати відповіді)
 • Збільшення рівня довіри
 • Зростання продажів

Нові міста – геопостинг

Більше підходить для інтернет-магазинів. Швидко вийти в ТОП можна по окремому місту чи регіону. Реєструємо регіональний домен. 3-4 місяці роботи і область ваша. Лише одна? Давайте далі рухатись!

З яких міст України більше всього запитів:

 1. Київ
 2. Харків
 3. Одеса
 4. Львів
 5. Дніпро
 6. Запоріжжя

Якщо ресурси дозволяють, то варто показатися і в інших містах. Так я робив на прикладі проєкту фітнес школи. Рекомендую ознайомитися.

Ніколи не знаєш, з якого обласного чи районного центру до тебе поступить заявка!

Подібні підходи дозволяють регулярно збільшувати видимість сайту та наводити нових відвідувачів з пошуку.

2 thoughts on “Як просувати сайт з топовими позиціями?

 1. Інформаційний блок + крауд лінки + коментарі. Не варто забувати про соціальні мережі. Варто зв‘язувати з сайтом. Публікувати пости в facebook з посиланням на ваш сайт. Це мінімально по $ і максимально по результату! 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *