Ефективна

Контекстна реклама в Google для бізнесу в Києві

Поринемо повністю у ваш бізнес для оцінки факторів, що впливають на ефективність рекламних кампаній. А потім, залучимо виключно цільовий потік відвідувачів, збільшимо кількість продажів, дзвінків та заявок із вашого сайту.

Налаштування контекстної реклами в Google Ads

Для чого потрібна контекстна реклама

Контекстна реклама у пошуковій системі дозволить значно збільшити клієнтську базу та обсяг продажу за мінімальних витрат. Ви можете вже відразу перевірити чи протестувати свій продукт.

Перші результати буде видно вже наступного дня після старту рекламної кампанії. Це найбільша перевага перед SEO просуванням та за доступні гроші. Потенційні клієнти дізнаються про вашу компанію в найкращий момент – тоді, коли вони будуть шукати в пошукових системах товари та послуги, які ви пропонуєте.

Переваги реклами від контексту Google

Вашому бізнесу підійде послуга контекстної реклами, якщо...

Ви хочете підвищити впізнаваність ваших товарів або послуг, що мають сезонний або разовий характер

Ви хочете якнайшвидше залучити потенційних клієнтів

Ваш новий сайт потребує просування та підвищення показників трафіку

У вас обмежений розмір бюджету на контекстну рекламу і ви потребуєте комплексного просування замість SEO

Як буде виглядати рекламне оголошення

Вигляд рекламного оголошення

Яка ціна налаштування та запуску контекстної реклами?

Сайт послуг

Інтернет-магазин

Кураторство

Основні переваги контекстної реклами

Залишити заявку


  Що вибрати: SEO-просування чи Google Ads?

  Контекстна реклама та сео-просування — це абсолютно різні маркетингові інструменти в мережі. Працюють вони також по-різному. Результати та сроки ефективності можна побачити з різницею в 2-4 місяці. Перший варіант дає швидкі продажі вже наступного дня, другий — від 1,5 місяці.

  Слід визначити, яку бізнес задачу слід виконати та в який період.

  Рекомендуємо Запускати довгострокову СЕО-оптимізацію та ставити сайт на контекст. Так ваш бізнес не буде відчувати негативні коливання в продажах. Через кілька місяців можна припините платити Гуглу. У вас підуть перші зявки та замовлення з органічного пошуку.

  Чому контекстну рекламу Google замовляють у нас?

  Проводимо глибоку аналітику

  На першій зустрічі представимо докладну аналітику рекламних кабінетів. Знайдемо слабкі місця у налаштуваннях та посадкових сторінках сайту. Покажемо, чому трафік слабо конвертується.

   

  Ваш результат: налаштування реклами ґрунтуватимуться на глибокому аналізі даних, а не на шаблонних рекомендаціях. Ви виграєте час перед своїми конкурентами

  Контролюємо якість налаштування

  За проектом спостерігає досвідчений куратор. Кожне рішення проходить мінімум 3 етапи контролю. Так ми знижуємо ризик помилок та регулюємо навантаження менеджерів. За вами залишається обробка заявок.

   

  Ваш результат: прозорі та відкриті відносини з агентством і, як результат, ефективна співпраця не на один місяць!

  Покращимо юзабіліті сайту

  При потребі, спроектуємо нові посадкові сторінки, щоб отримати максимум продажів із трафіку, що залучається з контексту. Протестуємо юзабіліті рішення, щоб давати лише ефективні рекомендації.

  Ваш результат: наша команда не просто приведе цільовий трафік на ваш ресурс, а зробить так, щоб відвідувачі конвертувалися в постійних клієнтів.

  В тебе ще є питання по контекстній рекламі?

  Контекстна реклама приводить на сайт найцінніший трафік. Конкретний. Без води.  Пошукова видача за конкретними запитами в основному складається саме з рекламних оголошень, і тому вибитися в топ результатів без контекстної реклами не вийде. Це стосується сайтів, які щойно створені і не мають авторитету в мережі.

  Налаштування контекстної реклами зазвичай займає до 7 днів. Після відбору та узгодження ключових слів запускається рекламна кампанія. Потенційні клієнти починають переходити на ваш сайт вже наступного дня після запуску.

  Визначення бюджету контекстної реклами – важливий етап під час підготовки до запуску Ads. Найчастіше ми спираємося на вартість одного залученого клієнта і виходячи з цього встановлюємо необхідний ефективного ведення бюджет. В одній ніші 100-150 грн на день вистачає, а в іншій потрібно не менше 1000 грн.

  Ні. Є велика кількість ніш, які не можна просувати. В першу чершу, стосується тих, що порушують Законодавство України чи країни, на яку ви хочете запускати оголошення. 

  Візьмемо, наприклад, послуги фітнес-тренера на Подолі. Йому не вистачає 15 клієнтів для повного заповнення робочого графіку. Ми можемо набрати необхідну кількість за 2-3-4-5-7 днів. Все набір закінчено. Витратили на рекламу 1500 грн. Один клієнт приносить тренеру 2000-3000 грн на місяць. Дуже вигідно!

  В кожній ніші свої потреби та цілі.