Курси фітнес тренерів та нутриціологів FullFit – просування школи в Україні та за кордоном

Курси фітнес тренерів та нутриціологів FullFit – просування школи

Коротка передісторія. Працював я тренером тренажерної зали в Києві.  Моя любов, моє хоббі, моя робота. Як і SEO. Починав з нуля, з інструктора-стажера, став старшим тренером вже через півроку. Почав стажувати та навчати молодих тренерів в мережі Атлетіко. Дуже захопився. Зрозумів біль та пробіли нових колег. Створив сайт-блог для себе, щоб рекламувати свої послуги, та давати відповіді по темі роботи з клієнтами.

Сайт ріс. З‘явилася постійна аудиторія. Вирішив запустити навчання для фітнес тренерів по розкрутці. Пізніше відкрив курси на сайті для майбутніх тренерів тренажерної зали, нутриціології. Але навчальної програми не мав. Вирішив попрацювати з Олегом Шпичкою (засновник школи FullFit) на партнерських умовах. Пішла робота. Пішли записи. Треную своїх улюблених клієнтів та паралельно набираю на курси тренерів в онлайн школу. Отримую свій інтерес. До речі, офлайн теж навчали.

Почалися карантини. Все зачинене. Роботи немає. Постало питання виходу в online якомога скоріше. Хто в темі, той розуміє про що я. Свій сайт почав наповнювати все частіше та інформативніше. За півтора місяці роботи збільшив відвідуваність до 250 на добу. Запитів на навчання стало все більше. Ну норм, працюємо.

Переломний період стався влітку. Втрапив я в ріку автозапчастин. Швидкий вхід, реклама коштували копійки. % заробітку великий. Курси пустив на самотік. Повісив рекламу від Google Adsense та пішов запускати нові авто ресурси під запчастини.

ТОП в Google для онлайн школи фітнесу FullFit – видимість за кордоном 

Школа фітнесу FullFit займала на той час та й зараз займає ТОПові позиції в Гуглі в регіоні Київ. Олег запропонув попрацювати над сайтом fullfit.com.ua за для переходу навчання в режим онлайн на 100%. Ну зрозуміло чому – доступність, зручність, масштабування.

Статистика FullFit в SerpStat

Прийнято рішення створити нові сторінки під різні міста України. Окремі лендінги в рамках одного сайту. Ставку на «красивий дизайн» не робили. Пропозиція школи + СЕО текст.

З 10 міст всі 10 залетіли в ТОП! Круто!

Позиція сайту в регіоні Одеса

Говорить Олег, що клієнтка з Китаю записалася на курс тренера та нутриціології. Супер! Пропоную створити та розкрутити нові сторінки під країни Європи. Українці є скрізь. І це чудово. Всі хочуть бути здоровими та підтягнутими! Тож працюємо.

Позиція в Києві по запиту: Курси стретчингу

Створили посадкові сторінки школи під міста України та Європи. Паралельно запустили контекстну рекламу в Google. А що далі? Запустили ютуб канал, склали контент план для ТікТок. Почали писати інформаційні статті для школи, щоб зібрати потенційних клієнтів та перевести їх в Інстаграм на сторінку Олега. А там, постійний прогрів та подальші продажі.

План просування школи фітнесу FullFit

 1. Формування мети та цілі, виявити потребу та конкретизація кінцевої картини.
 2. Запуск Ютуб, ТікТок, розвиток сторінки в Інстаграм та каналу в Telegram.
 3. Створення нових посадкових сторінок на сайті під міста/країни.
 4. Інформаційний бум. Контент-маркетинг – Як стати тренером; Як схуднути; Зарплата тренера; Як накачати м‘язи як у Шварца.
 5. Зовнішня оптимізація. Реклама на сторонніх ресурсах. Партизанський маркетинг. Питання-відповідь.

Це так, коротенько. Велику роботу виконув сам замовник. Так як позиціонування та просування особистого бренду в різних соціальних мережах робив сам Олег.

Було зрозуміло, що просто зайняти вершину пошуку в Гугл – це половина успіху. Далі треба прогрівати, мотивувати. Теплий потенційний клієнт стає гарячим. Він проходить один курс тренера та записується на інший курс нутриціолога. Потім проходить навчання по маркетингу.

Блог для школи фітнесу – розвиток бренду

Коли все зроблено: сторінки запущенні, зовнішня розкрутка ведеться – як продовжити просування курсів для тренерів? Створення та ведення інформаційного блоку – тематичний блог.

В кожній тематиці є тисячі інформаційного трафіку, який ми можемо перетворити в комерційний. Наприклад.

Прямий запит

 1. Як стати фітнес тренером з нуля? 
 2. Як стати дієтологом (нутриціологом)?

Інформаційна сторінка з відповіддю на подібні, питання слугує рекламним носієм для школи. Бо в середині статті є креатив (банер), текстовий заклик: ПРОЙДИ КУРС, СТАНЬ ТРЕНЕРОМ, НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ТРЕГЕРІВ ONLINE.

Не прямий запит

 1. БУЧ дієта – відгуки.
 2. Ефективні вправи для схуднення.
 3. Скільки заробляє тренер в Києві/Варшаві.

Людина цікавиться. Читає статтю та бачить посилання на Телеграм канал/Інстаграм. Підписується. Гріє свій інтерес. Трошки часу і гість-читач записується на курс ТRX чи нутриціології.

Скільки людей хоче пройти навчання для тренерів?

Google прогнозує близько 200 запитів щомісяця. Мало? Ні! Багато? Ні! Це дані комерційнної складової. Тобто, хто готовий пройти навчання зараз або шукає де його пройти.

Інформаційні запити – 50-100 тисяч! А ось тут і трафік! Тут потенційні клієнти! Тут гроші! Кожен із них може захотіти пройти курси тренера по фітнесу чи тренажерної зали для себе або за для нової професії.

І така картина в кожній тематиці. Абсолютно!

Алгоритм просування шкіл онлайн чи офлайн курсів однакові. Фітнес, дієтологія, в‘язання, водії, таргет, навіть SEO.

Звертайся! Допоможу тобі із задоволенням. Отримай максимум ЦА трафіку! Давай збільшимо кількість продажів вже сьогодні! 

One thought on “Курси фітнес тренерів та нутриціологів FullFit – просування школи в Україні та за кордоном”

 1. Интересно а сколько денег это стоило? Тематика хоть и не конкурентная но и дешевая в рекламе за границей. Знакомый продвигал на СНГ курсы по правильному питанию, так 800$ в месяц брал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *