Що повинно бути в огляді на товар? Інтернет-магазин сподобається Google

Що повинно бути в картці товару інтернет магазину

Ніхто особливо не запарюється над картками товарів в Інтернет-магазині. Зробив фотку, вказав ціну, дописав кілька “справжніх” відгуків – все, ти в ТОПі Гугл. Збираєш заявки та косиш бабосік. Але не все так легко та просто. Є обов’язкові складники, які слід добавляти до опису на огляду товару.

Експертність автора

Вказуйте, хто написав огляд чи знявся на відео. Інформація повинна бути написаною людиною, що розбирається в темі. Конкретніше в продукті. Продаєш б/в двигуни з розборки, запроси майстра з СТО. Хай трохи розкаже про стан агрегата. Але можна трохи зробити інакше. Зараз ера блогерів. Нехай блогер зробить відео-огляд вашого спортивного костюму чи помади.

Чудово, якщо ваш експерт – відома людина, має нагороди, чи приймав участь в конференціях. Довіра гостей сайту та Гугл буде на висоті.

Фото-відео-аудіо матеріали

Перше. Контент має бути вашим, авторським. Лише унікальна інформація піднімає сайт на перші рядки пошукової системи. Брати стокові фотографії чи завантажувати чужий відео-ролік з Ютуб – прямий шлях внікуди!

Друге. Покажіть взаємодію автора чи експерта з вашим продуктом. Знову ж таки, знімайте відео-огляд чи фото. Ви покажете, що написаний опис до картки товару і сам відгук – це не порожнє місце. Люди люблять пощупати або подивитись, як хтось тримає в руках продукт, який ви хочете придбати.

Конкретні цифри

Товар має характеристики та властивості. Напишіть конкретно, скільки тримається аромат одиколону чи скільки повних ціклів може заряджати PowerBank. Цифри, дайте цифри людям!

Такий прийом можна вмкористати й до іншого формату сайтів. Наприклад, сайт з вакансіями.

Як ви думаєте, який рівень довіри буде у вашого потенційного клієнта, якщо ви даєте вакансію з зарплатою в Польщі 600-1000$ на місяць? Вказуйте, година роботи – 14 злотих, зміна – 8 годин. Доповніть опис відео оглядом або відгуком людей, що там працюють. Покажіть умови.

Дайте вибір – покажіть аналоги

Завжди є вибір. Як в житті, так і при покупці конкретного товару. Є випадки, коли покупцю дорого. Ну так майже завжди. На сторінці картки добавте фото та посилання на дешевший аналог, або навпаки – дорожчий.

Інтернет-магазин автозапчастин. Шукаєте амортизатор передній на VW Passat B7. В пошуку вибрали сайт. Переходите. А там – купа варіантів, які відрізняються по ціні, виробнику. Завжди можна поставити щось китайське за 25$ або оригінальне за 125$.

Партнерські посилання-відгуки

Далі трохи про користь зовнішньої оптимізації. Попросіть або заплатіть за розміщення відгуку або огляду на ваш товар інших тематичних сайтів. Плюсів тут багато: трафік, потенційні клієнти, ріст позицій в органіці, рекомендації сторонніх ресурсів, відгук для вашого портфолію.

В партнерському огляду повинні бути всі плюси та реальні мінуси. Людей може відштовхнути підозріла “ідеальність” товару чи магазину в цілому.

Ще краще, якщо у вас є два або три сайти чи партнери. Замовте рекламу-відгук разом. Щоб автор показав позитивне відношення до вас та ваших конкурентів (але ми ж знаємо, що це партнери).

Подивіться на сторінки карток товарів ваших конкурентів. Виділіть основні фішки. Завжди є щось, що вас здивую. Але головне – не перестаратись. Найважливіша інформація має бути в самому верху. А всі плюшки на другому чи третьому екрані.

Що б ви добавили? Можливо щось впроваджували цікаве – напишіть в коментарях!

4 thoughts on “Що повинно бути в огляді на товар? Інтернет-магазин сподобається Google

  1. А ми продаємо постільну білизну, пледи. Розміщуємо в нашому інтернет магазині відео відгуки клієнтів. Таким чином повністю зникає недовіра. Людям треба показувати, реакцію, усмішку, гнів на фото чи відео. Інакше, будуть просити фото запакованого товару.

  2. Відео теж почали добавляти до карток товарів і довіра виросла. Зразу замовляють! Це правда

  3. Важно указывать пользу и выгоду от приобретения того или другого товара. Цена – да, описание характеристик – да. Дайте пользу. Зачем этот прибор или инструмент нужно покупать сейчас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *