Найчастіший косяк в 70% інтернет-магазинів – оплати доставку

Основна проблема інтернет-магазину

Найчастіший косяк магазинів – платна доставка, або доставка за рахунок покупця. Звучить дивно, так. Особливо в Україні, де «безкоштовної» доставки не існує. 

У нас якщо кажуть, що доставка «безкоштовна», то ціна товару завищена однозначно!

Інтернет-магазин в іншому регіоні з можливістю безкоштовної доставки в регіон запиту також РЕЛ+, а з платною доставкою РЕЛ-. Якщо умови доставки до регіону запиту не вказані зовсім в розділі ДОСТАВКА, то оцінка – НЕРЕЛевантний.

Багато інтернет-магазинів продають товар по всій Україні, але не практикують безкоштовну доставку. Такі магазини знижуються в рейтингу. А до Google Merchant взагалі не потрапиш.

Давай по предоплаті відправимо замовлення

Розуміння «предоплата» або «аванс» асоціюється з обманом чи шахрайством по дефолту. Так, це правда. Один із моїх проектів – це товарка б/в запчастин. Є дуже габаритні деталі. Ціна доставки може бути 3000-5000-7000 грн. Якщо не заберуть, то мінус копійка…

Для того, щоб клієнт довірив вам свою предоплату, робиться багато фото та відео замовлення. Людина баче конкретно, що замовляє. Це не з Польщі купити кота в мішку за набагато дешевше.

Так, тут безкоштовну доставку не зробиш. Але є клієнтська база, людям можна робити доставку за свій рахунок. Якщо стосується мєлочовки. Замовили магнітолу за 4500 грн, доставка 90-100 грн. Заробіток +- 1200-1500 грн. Можна відправити і за свій рахунок. 😁

Варто прописувати умови на сайті, щоб відвідувачі бачили всі плюси для себе. Гугл це оцінить.

ОЛХ доставка – максимум жлобства

Приходить замовлення в корзину інтернет магазина: блок управління ДВЗ. Передзвонюємо. Ціна влаштовує, відправимо за свій рахунок, при умові 10% авансу. Давайте olx доставкою. Я подивлюся…

Проблема в тому, що є відсоток хитро зробленних людей. Поназамовляють по 3-4 позиції з різних інтернет-магазинів розборок і вибирають на місці. Я впевненний, кожному поклялись, що заберуть!

І фото скинеш. І відео зробиш. В доставку оплатиш. Але просиш мінімальну предоплату, що точно забрали. Ні. Не влаштовує.

Пошукова система полюбляє зручність і простоту в користуванні сайтом та процесі замовленні. Робимо доставку безкоштовну, беремо задаток, отримуємо кеш і високі позиції у видачі! Не жлобіться!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *